“Ishte babi i saj që na njohur dhe ndërroi jetë pas dy muajsh”/ Propozimi i papritur për martesë në “Më lër të flas” (FOTO)

Një çast emocionues ndodhi mbrëmjen e djeshme në emisionin “Më lër të Flas”, një moment kulminant për Andin dhe Sofin, çifti që u bë pjesë e studios.

Ndërsa u ftua në skenë për stand up comedy, rubrikë e re në emision, Andi po ironizonte martesën, ndërsa askush nuk e priste që ai do t’i propozonte partneres së tij për martesë.

“Ishte babi i saj që na njohur dhe ndërroi jetë pas dy

Djali u ul në gjunjë dhe në dorë mbante unazën. Ai i propozoi për martesë para publikut dhe të gjithë shikuesve të dashurës së tij Sofit, dhe përgjigja ishte “PO”.

“Ishte babi i saj që na njohur dhe ndërroi jetë pas dy

“Ti je shumë e denjë, je vajzë e veçantë, por unë nuk e di a jam i denjë për ty. Ishte babi i Sofit që na njohu dhe ndërroi jetë pas dy muajsh, sikur jetoi për të na njohur ne”, tha Andi.

“Ishte babi i saj që na njohur dhe ndërroi jetë pas dy

Pasi vajza tha po, Ermal Fejzuzllahu ndezi studion duke performuar këngën “Hajde Hajde” dhe uruar çiftit jetë të lumtur./Gazeta Shqip
Advertisements