Wanda Nara shfaqet më seksi se kurrë në “Instagram”, zbuloni si reagoi Icardi: Më e bukur… (VIDEO)

Modelja e njohur argjentinase, Wanda Nara, nuk është përmbajtur aspak në postimin e saj të fundit në rrjetet sociale.

Bukuroshja argjentinase shfaq format e saj bombastike me anë të një videoje të postuar në Instagram, e cila shfaqet e veshur vetëm me bikini dhe shkruan: “Hej, si je? E bukur”.

Ajo që ra në sy ishte dhe komenti i bërë nga Mauro Icardi, i cili ka shkruar: “Unë jam mirë, po ti? Çdo ditë akoma dhe më e bukur”.

Kjo lë të mendohet se çifti është rikthyer sërish bashku, pas divorcit të bujshëm që patën disa muaj më parë.

Wanda Nara shfaqet më seksi se kurrë në “Instagram”,

Wanda Nara shfaqet më seksi se kurrë në “Instagram”,

Wanda Nara shfaqet më seksi se kurrë në “Instagram”,/Gazeta Shqip

Advertisements