Kolegët i zbuluan sekretin dhe e hoqën nga puna, 38-vjeçarja tani është milionere: Videot me burrin… (FOTO)

Një infermiere, e cila u pushua nga puna pasi kolegët e saj i zbuluan llogarinë në “OnlyFans”, ka qeshur me ta tani pasi është bërë një multimilionere.

38-vjeçarja nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Allie Rae, nënë e tre djemve dhe një veterane detare, vendosi që të bashkohej me faqen për të rritur në vitin 2020. Në atë periudhë burri i saj u pushua nga puna, nga linjat ajrore.

Kolegët i zbuluan sekretin dhe e hoqën nga puna, 38-vjeçarja

Si shumë të tjerë, ata po kërkonin para shtesë për shkak të humbjes së të ardhurave, ndërsa Allie Rae punonte me kohë të plotë. Por spitali për të cilin ajo punonte nuk i mbështeti aktivitetet e saj pas pune.

“Më pushuan nga puna sepse ‘u bëra një shpërqendrim për njësinë’ pasi pesë infermiere gjetën OF-në time dhe filluan t’u tregojnë të gjithëve për të.

Kolegët i zbuluan sekretin dhe e hoqën nga puna, 38-vjeçarja

Isha plotësisht e poshtëruar sepse ishte 100% sekret dhe kurrë nuk doja që dikush të dinte se çfarë po bëja, dhe ata bënë përpjekje të mëdha për të siguruar që unë të humbj punën time për shkak të kësaj.

Më dhanë një ultimatum në atë moment dhe zgjodha të largohem. Mjedisi ishte toksik”, tha ajo ekskluzivisht për “Daily Star”.

Por Rae ka shtuar se ishte vendimi i duhur për familjen e saj, pasi tani karriera e re i ka rritur me mijëra fitimet në javë.

Kolegët i zbuluan sekretin dhe e hoqën nga puna, 38-vjeçarja

Ajo ka fituar 24,000 £ në vetëm një javë falë popullaritetit të serialit të saj vegjetal, ku kënaqet me perime. Pavarësisht popullaritetit të këtij seriali, përmbajtja e saj më e shitur janë videot intime me bashkëshortin.

“Ne filmojmë veten duke bërë seks dhe ka tendencë të jetë më i shituri, si dhe çdo video ime solo me lodra dhe perime”, tha ajo./Gazeta Shqip

Advertisements