Bora realizon trendin viral në “TikTok”, reagimi i Arbnorit nuk duhet humbur (VIDEO)

Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Bora Zemani, ka realizuar ditën e sotme trendin viral të rrjetit social “TikTok”-ut me djalin e saj.

Bukuroshja brune shfaqet duke kërcyer dhe Arbnori duke e filmuar por në fakt, kamera është kthyer nga ana e tij. Qëllimi i këtij trendi është reagimi që bëjnë fëmijët kur regjistrojnë prindërit.

Djali i Bora Zemanit shihet duke buzëqeshur teksa mendon se po regjistron të ëmën.

“Të dua ??? #arbordashuria” ka shkruar moderatorja krahas videos që shoqërohet me këngën e famshme të Taylor Swift, “Love Story”./Gazeta Shqip

Advertisements