Këndon “Mamicën” dhe zhvishet live në emision, ish- konkurrentja e “Përputhen” ndalohet nga Bieta për të…

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishin të ftuar tre ish-konkurrentët e “Përputhen +40”, Gilberta, Luljeta dhe Çimi.

Së fundmi ata kanë ndarë postime në rrjetet sociale, duke vërtetuar se kanë krijuar një miqësi të veçantë.

Adrenalina e grupit, siç ata vetë e quajtën Luljetën, nisi të këndonte live në studio këngën “mamica” dhe në një moment hoqi xhupin.

Në entuziazëm e sipër me batutë tha se mund të zhvishej edhe më tepër, por Bieta iu afrua për ta ndaluar.

“Vishu Luljeta se është bërë ftohtë”, i tha Bieta me të qeshur./Gazeta Shqip

Advertisements