Nuk do ju shkojë në mendje! Zjarrfikësja më e “nxehtë” në botë fillon karrierën e re në… (FOTO)

Zjarrfikësja më e “nxehtë” në botë ka zbuluar së fundmi se ka filluar një karrierë të dytë, përkrah punës së heroit. E nuk ka asnjë lidhje me punën e parë, pasi tani do të merret me saksofonin.

Anike Ekina është zyrtarisht “zjarrfikësja më e nxehtë e Gjermanisë” – një titull që ajo e fitoi kur mori çmimin Venus, në një panair të lartë erotik gjerman për një performancë të mprehtë saksi.

36-vjeçarja është një saksofoniste e talentuar dhe madje ndan foto të mprehta me fansat e saj në “Instagram”.

Nuk do ju shkojë në mendje! Zjarrfikësja më e

Mes modelingut, saksit dhe shuarjes së zjarrit, artistja e talentuar e gjithanshme ka mbledhur rreth 1.6 milionë ndjekës në “Instagram”.

Teksa ajo po bëhej gati që të bënte disa performanca në rrugë, Covid bëri që të ndryshoheshin të gjitha planet e bëra.

Nuk do ju shkojë në mendje! Zjarrfikësja më e

“Unë kam regjistruar tashmë disa këngë dhe doja të filloja si saksofoniste, por më pas erdhi koronavirusi”, ka treguar ajo, e cila ka shtuar se do të nisë një turne me saksofonin vitin e ardhshëm

“Në festat e Ibiza-s, në klube, njerëzit mund të më rezervojnë edhe për vente”, ka treguar 36-vjeçarja.

Por pavarësisht rrugës së re emocionuese të karrierës që ajo po ndjek dhe me prenotimet tashmë të shumta, ajo ka dalë jashtë rrugës së saj për të këmbëngulur se shuarja e zjarrit do të jetë ende e para.

Nuk do ju shkojë në mendje! Zjarrfikësja më e

“Sigurisht, do t’i qëndroj besnik zjarrfikësve!”, ka thënë e sigurt Anike Ekina.Nuk do ju shkojë në mendje! Zjarrfikësja më eNuk do ju shkojë në mendje! Zjarrfikësja më e

Disa nga fansat e saj të shumtë kanë nxituar t’i ofrojnë mesazhet e tyre të mbështetjes në karrierën e saj të re. Duke mos e fshehur se si ndihen, njëri tha: “Ouaaaaaaa, super seksi”./Gazeta Shqip

Advertisements