“Nuk i numëroj, por shkoj në 10 raunde”/ Ish-konkurrenti i “Për’puthen”: Më shijon seksi në çdo vakt

Ish-konkurrenti i “Për’puthen, Bruno Shemsho, ka dhënë së fundmi një intervistë ku ka folur në lidhje me jetën e tij private dhe marrëdhëniet intime.

Teksa ishte i ftuar në “Expuls”, Shemsho nuk i kurseu thumbat për meshkujt që flasin lart e poshtë për performancë të mirë seksuale.“Mua më shijon seksi në çdo vakt. Kur të vi e kur të me vi. Marrëdhëniet në një natë nuk i numëroj dhe nuk jam nga ata tipa që krenohem se shkoj 7-8 raunde. Mund të shkoj edhe në 10 por edhe të lëshon shpirti në fushë”, u shpreh ai./Gazeta Shqip

Advertisements