Seks me prostitutën në mes të rrugës për Krishtlindje, policia i vihet pas turistit (FOTO +18)

Një turist britanik në Tajlandë po përpiqet t’i shmanget policisë pasi u kap duke bërë seks me një prostitutë në publik.

Djaloshi, i cili mbetet i paidentifikuar, kishte qenë duke festuar në qytetin famëkeq Pattaya, në bregun lindor të Tajlandës.

Ai u vu re nga dëshmitarët okularë, të cilët thanë se po kryente marrëdhënie me një grua.

Burri, i cili mendohet se ishte i ri, u pa nga një i pastrehë, i cili e përshkroi atë si një “të huaj të neveritshëm”.

Dëshmitari, 50-vjeçari Suchat, raportoi incidentin, i cili ndodhi rreth orës 4 të mëngjesit me orën lokale, në polici, e cila tani po heton dhe skanon kamerat e sigurisë në dispozicion./Gazeta Shqip

Advertisements