“Për’puthja e parë midis tyre”/ Si asnjëherë më parë, Neda dhe Arjani kërcejnë në studio (FOTO)

Opinionisti Arjan Konomi dhe mblesi Neda Balluku, kërcyen sot për herë të parë në studion e “Për’puthen”.

Si asnjëherë më parë, pavarësisht debateve dhe situatave të tensionuara midis njëri tjetrit, ata vendosën të kërcenin në studio.

“Për’puthja e parë midis tyre”/ Si

Neda nuk kurseu as fjalimin e saj, duke shpallur “armëpushimin” me Arjanin.

“Ne të dy kemi patur diskutime dhe debate. Shumë shpesh kam ndaluar dhe kam thënë që ti je e re në atë emision dhe të takon ty të ulësh egon e nervat e tua dhe ta pranosh atë njeri për atë që është. Flitej që ne nuk do “Për’putheshm” kurrë, po ja që ndodhi”, tha Neda Balluku.

“Për’puthja e parë midis tyre”/ Si

“Për’puthja e parë midis tyre”/ Si

“Për’puthja e parë midis tyre”/ Si

/Gazeta Shqip

Advertisements