Einxhel Shkira dhe Dj Dagz festojnë 1 vjetorin e lidhjes së tyre!

Teksa TAR që prej fillimit ka dyshuar lidhur me një shtatzani të mundshme të Einxhelit, vetë prezantuesja disa muaj më parë me anë të një video tejet emocionuese dha lajmin e mrekullueshëm se do të bëhet mama. Vogëlushi ka ardhur në jetë në datën 12 dhjetor e çifti na ka treguar edhe emrin e vogëlushit të tyre, i cili është Trev dhe duket një emër mjaft i veçantë.

Tashmë është mbushur një vit që prej fillimit të lidhjes së Einxhel dhe Dagz brenda shtëpisë së Big Brother Vip 1 dhe këtë Einxhel ka dashur të na rikujtoj duke postuar një video dhe duke u shprehur se është e lumtur që një ditë djali i tyre do të shohë historinë e tyre të dashurisë

Duhet ta kisha postuar mbrëmë në 1 vjetorin e lidhjes tonë, por isha shumë e zënë me mashkullin tjetër të jetës time. Shumë e lumtur që Trev mund ta shohë një ditë si u dashuruan ditë pas dite mami dhe baba i tij.Ka vetëm disa ditë që vogëlushi i tyre ka ardhur në jetë dhe së fundmi Einxhel dhe Dagz kanë postuar foton e parë me djalin e tyre, duke uruar kështu të gjithë ndjekësit Vitin e Ri dhe duke shprehur falenderimet e tyre për urimet dhe bekimet që kanë marrë./Gazeta Shqip

Advertisements