“Profesori që më thoshte s’do bësh gjë në jetë, tani paguan mijëra euro për fotot e mia”/ Modelja nxjerr zbuluar mësuesin në internet

Një modele pretendon se ish-profesori i saj i gjimnazit që i thoshte se nuk kishte të ardhme dhe se nuk do arrinte gjë në jetë tani është regjistruar në faqen për të rritur OnlyFans për të parë fotot e saj.

22-vjeçarja Vera Dijkmans, nga Holanda, thotë se ai i ka dërguar 1000 euro vetëm për ta parë në një foto me të brendshme.

Modelja iu bashkua faqes për të rritur në vitin 2020 dhe tani bën 300 mijë euro në muaj.

Ajo ka 5.6 milionë ndjekës në instagram dhe shumë ndjekës në Only Fans, dhe aty pa një fytyrë të njohur, që rezultoi të ishte profesori i saj.

“Profesori që më thoshte s’do bësh gjë në

/Gazeta Shqip

Advertisements