“Bëji të fala…”/ Sarah Berisha zbulon arsyen pse DJ Pm nuk ka një marrëdhënie të mirë me babain e saj

Sarah Berisha ka treguar për ndjekësit marrëdhënien që ka Dj PM me vjehrrin e tij, babain e blogeres.

Dj PM ka treguar se është një fans i madh i Milanit. Por duket se babai i partneres së tij qenka gjithashtu një tifoz flaktë i skuadrës rivale, Interit.

“Bëji të fala...”/ Sarah Berisha zbulon arsyen pse DJ Pm

Dje Milan dhe Inter luajtën në finalen e Superkupës së Italisë ku këta të fundit kanë fituar 3 me 0. Sara publikoi një foto të bisedës me babain e saj, i cili i ka dërguar të fala PM pas fitores së Interit.

“Bëji të fala PM”- shkruante babai i blogeres ndërsa ajo shkruan krahas postimit:”Kjo është e vetmja arsye pse babi im dhe PM nuk do të shkojnë kurrë mirë”./Gazeta Shqip

Advertisements