“Mos u tall, të të vijë turp”/ Përplasje mes Ronaldos dhe Oltës

Olta dhe Ronaldo janë përplasur ashpër me nëjri-tjetrin gjatë kësaj jave. Olta ka përsëritur gjatë gjithë kohës faktin që Ronaldo është thjesht 24 vjeç dhe se nuk ka mjaftueshëm argumente për tu marrë me të.

Kjo e fundit thotë se nuk e shqetëson fare mendimi i Ronaldos dhe se ai flet budallallëqe gjithë kohën dhe se është e kotë të merret me të.

Të dy banorët, nuk kanë patur afrimitet thuajse fare gjatë qëndrimit të tyre në shtëpi.

Ronaldo: Mendoj se duhen lufutar njerëzit që nuk japin asnjë argument.

Olta: Tani po e mendoj sa i rëndësishëm është ushqimi për ty.

Ronaldo: Mos u tall, të të vijë turp.

Olta: Jo nuk po tallem.

Ronaldo: Olta të ftoj të hapësh derën dhe të ikësh.,.

Olta: Unë me njëri njeri që më thotë ti je fallso, nuk di të merrem.

Ronaldo: Olta është shumë arrogante. Kur kam vuajtur unë në teatër më thontë Olta…

Olta: Ronaldo më dëgjo një herë, se ti nuk të dëgjon. Siguria që ke ti për të njohur një njeri, është qesharake. Nuk din të më menaxhojë.

Në debat u përfshi edhe Tea, e cila tha se nuk i interson fare të jetë pjesë e një grupi./Top Channel

Advertisements