Bora Zemani na tregon arsyen se përse Donald Veshaj nuk ka qenë aktiv në rrjete sociale!

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”, historinë e shumëpërfolur në media mes saj dhe Donald Veshaj dhe së fundmi si prezantuese e “Dancing With The Stars”, programi më i përfolur i kërcimit.

Kohëve të fundit është vënë re se Donaldi nuk ka qenë aspak aktiv në rrjete sociale, gjë e cila i ka shqetësuar shumë ndjekësit, të cilët nuk kanë rreshtur së dërguara mesazhe Borës për të pyetur rreth arsyes dhe nëse ai ndodhet në një gjendje të mirë shëndetësore apo jo. Së fundmi Bora ka postuar në ‘Instastoryn’ e saj një video së bashku me Donaldin duke na treguar se ka qenë pak sëmurë dhe kjo është arsyeja pse aktori nuk ka postuar në rrjete sociale, por tanimë do të rikthehet si më parë.

Donaldi: Donaldi nuk ka qenë mirë me të vërtetë, por do postoj…
Bora Zemani na tregon arsyen se përse Donald Veshaj nuk ka qenë aktivBora Zemani na tregon arsyen se përse Donald Veshaj nuk ka qenë aktiv
Dita e parë e punës pas pushimeve për të ka qenë më e veçantë që kemi parë ndonjëherë dhe kjo falë ndjekëseve të prezantueses ose siç i quan ajo ‘Gocat e Borës’. Vajzat me rastin e ditëlindjes së saj e kanë surprizuar me një buqetë të madhe me lule, pafund dhurata të paketuara dhe një kartolinë. Bukuroshja na tregoi dhuratën shumë simbolike që ka marrë prej ndjekëseve të saj dhe janë një palë vathë në formën e një blete si inicialet e saj. Epo, Bora duket një yll i vërtetë me to!/Gazeta Shqip

Advertisements