Modelja e njohur feston përvjetorin e katërt të martesës në mënyrën më unike!

Heidi Klum u shfaq në rrjetet sociale të mërkurën për të festuar përvjetorin e katërt të martesës me bashkëshortin e saj muzikant Tom Kaulitz. Modelja 49-vjeçare ndau një postim në Instagram, ku shfaqeshin një sërë momentesh intime të kapura gjatë jetës së tyre martesore, të shoqëruara me një mbishkrim të përzemërt duke e quajtur Kaulitz-in “dashuria e jetës sime”.

Postimi nisi me një video të çiftit duke ndarë një moment romantik në shtrat, e ndjekur nga një pamje e shtëpisë së tyre të zbukuruar me tullumbace të kuqe në formë zemre dhe një buqetë me trëndafila me kërcell të gjatë për rastin e veçantë.

Fotot përfshinin gjithashtu një imazh të dy ëmbëlsirave shumëngjyrëshe me fjalët “4 vjet” të shkruara në krem ngjyrë kafe. Edhe pse çifti u martuan në një ceremoni private në shkurt 2019, ata organizuan një festë madhështore dasme me familjen dhe miqtë e ngushtë në Capri, Itali, në gusht të të njëjtit vit.

Klum njoftoi fejesën e saj me Kaulitz në dhjetor 2018. Kaulitz i propozoi Klum-it një mëngjes në shtrat. Sipas një miku të Klum të cituar nga People Magazine, Kaulitz shkoi në Meksikë me familjen para fejesës së tyre dhe filloi të diskutonte planet e tij për t’u martuar me nënën e tyre. Fëmijët ishin në ekstazë dhe e kishin të vështirë ta mbanin sekret lajmin.

“Tom shkoi te fëmijët dhe kërkoi dorën për martesë të Heidit dhe ata thanë “po”, shtoi miku.

Heidi Klum and Tom Kaulitz pose for photos at the #GoldenGlobes. https://t.co/uRzGEpFqpS pic.twitter.com/5VjF0dJpC6

— Variety (@Variety) January 10, 2023

Sipas një burimi, Kaulitz bëri një përpjekje të konsiderueshme për të njohur fëmijët e Klum që nga momenti kur ai i takoi. Ai tani është bërë një “baba ekstra” për fëmijët dhe merret me aktivitete që ata i pëlqejnë, duke përfshirë sportet me djemtë e Klum-it dhe gjëra të tjera. Burimi shtoi se:

Heidi e do energjinë e tij dhe ndihet shumë mirënjohëse që takoi Tomin.

Përvjetori i katërt i martesës së çiftit të lumtur është një dëshmi e lidhjes së tyre të fortë dhe postimi i tyre në Instagram shërben si një kujtesë e bukur e dashurisë së tyre për njëri-tjetrin./Gazeta Shqip

Advertisements