“Luizi u mundua të më…’/ Ermiona reagon sërish pas përjashtimit nga BBVIP: Ishte e pamundur të qëndroja…

Ermiona Lekbello u largua ditën e sotme nga shtëpia e “Big Brother VIP”, pasi u eliminua për përdorimi ne dhunës verbale ndaj banorëve.

Pas daljes, ajo ka bërë një reagim në rrjetet sociale, duke shprehur ndjesitë e saj për rrugëtimin dhe ngjarjet e krijuara brenda shtëpisë.

Teksa falënderon Luizin pasi i qëndroi pranë deri në fund, ajo shprehet se ai u mundua që ta binde që ajo të qëndronte, por ajo shprehu dëshirën të largohej. Ajo i cilëson të gjithë banorët si hijena, përveç Kristit dhe Keisit.

/Gazeta Shqip

Advertisements