“Të dashuroj”/ Mes zënkave, Kiara i shpreh ndjenjat Luizit: Ti e di se unë… (VIDEO)

Edhe pse marrëdhënia e tyre po kalon një krizë, Kiara dhe Luizi nuk reshtin së i shprehur dashurinë njëri-tjetrit.

Teksa gjatë mbrëmjes së djeshme kanë qenë duke folur, Luizi e ka pyetur moderatoren nëse ajo e dashuron.

Fillimisht, Kiara i është përgjigjur duke i thënë se nuk do ti përgjigjet sepse ai e di se çfarë ajo  do i thotë, por pasi këngëtari ka ngulmuar ajo i ka thënë se e dashuron.

Advertisements