FOTO/ Mes golfit dhe pornos, modelja superseksi “ndez” rrjetin me postimet e fundit

Me mbi 1.4 milionë fansa në “Instagram”, Bri Teresi është një prej modeleve më seksi amerikane.

 

Por përveç botës së modelingut, 28- vjeçarja ka lidhje edhe me sportin. Ajo është një lojtare golfi, ndërsa ka menduar që ta kthejë më seksi këtë sport, teksa shfaqet në shumë poza provokuese duke luajtur golf.

Teresi gjithashtu është dhe pjesë e platformës “Onlyfans”.


/Gazeta Shqip

Advertisements