“S’ka gjë se e mbron Zhaklina sot, është i paaftë”/ Olta SHPËRTHEN keq kundër këtij banori: Çuni sa një derr…

Në një bisedë në tualet mes Kiarës dhe Oltës, kjo e fundit ka qenë duke komentuar lidhjen e Kristit dhe Keisit.

Duket se Olta ka “pretendime” se si Kristi sillet me Kejsi ndërkohë që modelja, sipas aktores, është vajzë e vogël dhe pa eksperiencë.

Gjatë kësaj bisede, Kiara duket se ia ka aprovuar pretendimet Oltës, teksa sëfundmi dyshja është parë shumë e afërt me njëra-tjetërën.

Pjesë nga biseda:

Olta: Më vjen shumë keq. Ajo thotë që unë e bëj me qejf por Kejsi është e vogël dhe është lehtësisht e influencueshme

Kiara:Ajo është maxhorene, nuk mund të thuash është e vogël. Ajo mund t’i marr vetë vendimet e saj.

Olta: S’ka eksperiencë. Nuk e kam parë një herë të kujdeset ai. Pse moj puçi puçi është lidhja gjithë kohës. Po s’ka gjë se e mbron Zhaklina sot në prime, se është i pafaftë të mbrohet vetë.“Ka reflektuar dhe ka kuptuar që ti ke një lojë të shëmtuar”. Paska reflektuar pas 2 muajsh e gjysmë çuni sa një derr . Zhaklina bën si feminist po ka 3 muaj që nuk thotë që llaf të mirë. Ai njeri feminist nuk ka thënë një fjalë të mirë”/Gazeta Shqip

Advertisements