“Do pushosh ore, mos bëj si gore”/ PLAS keq me Kristin, Olta del nga vetja: Sillu ore si burrë, jo si…

Ditën e sotme ka patur në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’ një debat të ashpër mes Kristit dhe Oltës, të cilët dikur bashkë ishin miq të mirë.

Teksa video është bërë virale në rrjet Olta në nerva e sipër i kërkon Kristit që të sillet si burrë dhe të mos bëj si gore.

Pjesë nga debate:

Olta: Do pushosh ore, sillu si burrë. Si gore ore bën gjithë ky çun.

Kristit: Ti po flet kështu
Olta: Po sillu ore si burrë mos bëj si gratë e këqija, llafazan./Gazeta Shqip

Advertisements