“Je njeri i shëmtuar…”, prishet njëherë e mirë miqësia mes Kristit dhe Oltës!

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes. Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë sonë, duke transmetuar shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve me njëri-tjetrin.

Miqësia e Oltës me Kristin prej disa kohësh është krisur e për këtë arsyeja mendohet të jetë Keisi dhe koha që Kristi i kushton asaj duke shpërfillur Oltën. E duket se ditën e sotme miqësia e tyre është prishur njëherë e mirë, pasi kanë debatuar dhe thënë fjalë kërcënuese dhe ofenduese ndaj njëri-tjetrit, duke treguar gjithashtu se tashmë në lojë janë kundra. Më pas Olta është shprehur se është penduar që nuk e ka nominuar atë në vend të Bledit, tek mundësia që i dha kutia e Pandorës.

E teksa në këtë pikë të lojës janë 10 banorë, në Prime-n e sotëm duket se prezantuesja e programit, Arbana Osmani sapo na paralajmëroi se do të ketë disa hyrje të reja. Me anë të një Instastory ku ka ripostuar promo-n, krahas na ka shtuar dyshimet se sot nuk do të ketë vetëm një por disa banorë të rinj…/Gazeta Shqip

Advertisements