“Bëj punë se je në nominim”/ Luizi i kthehet me ironi Qetsorit: Po më dridhen duart, kam frikë…

Luizi dhe Qetsori kanë biseduar me njëri-tjetrin mëngjesin e kësaj të mërkure. Këngëtari ishte duke pastruar në kuzhinë, kur ish-fituesi i “Big Brother 2” i tha të bëjë ndonjë punë se është në nominim.

E sigurisht që Luizi nuk ia kurseu përgjigjen dhe me ironi shprehet: “Jam i rrezikuar, më dridhen duart”.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Duken sikur më hanë kur lënë pa larë

Qetsori: Ja dhe pak, do të çohet ndonjëri nga këta që janë në nominim, se harrova se je dhe ti në nominim. Pastroi të gjitha, bëji xham

Luizi: Këtë herë ngaqë jam shumë i rrezikuar, janë duke mu dridhur duart, kam frikë se mos i thyej

Qetsori: Po nuk bëre të pamundurën, ike në Tiranë

Luizi: Këtë herë kam frikë se nuk e përballoj./Gazeta Shqip

Advertisements