“Efi ishte vajzë garipe”, Luizi flet për ish-banorët: E bëri Oltën që të…(VIDEO)

Teksa përmendnin nominimet, Luizi është shprehur se për të nominimi më i fortë, ka qenë ai nga ku u largua Efi.

Ai tha se Efi ishte vajzë garipe dhe se e sulmoi Oltën duke e ‘vënë poshtë’ në lojë.

Luizi shtoi se ishte Olta që i dha idenë Deas, të bënte atë nominim./Gazeta Shqip

Advertisements