“Nëse del Maestro, unë do të të masakroj”/ Luizi-Oltës: Boll ma me hatër, duhet me hap krahun (VIDEO)

Që prej daljes në nominim të treshes Luiz, Kristi, Armaldo, banorët kanë diskutuar në lidhje me lojën që përdori këngëtari për t’i dërguar në televotim.

Ndërsa ndodheshin në ambientin e jashtëm të shtëpisë, Olta dhe Luizi në prani të Armaldos kanë folur për mundësinë e largimit të tij.

Olta: Të ndodhi largqoftë që të dalë Maestro nga shpia,

Luizi: Del edhe ti a?

Olta: …jo ty do të të bjerë pika. Po tinuk do të përmbahesh dot.

Luizi: Ja këtu do jemi

Olta: Unë nuk e di se ça do të bësh ti, që të shfajsohesh nga nominimi i tij.

Luizi: Unë do të knoj

Olta: Unë do të të masakroj,

Luizi: Unë do këndoj

/Gazeta Shqip

Advertisements