“Ka qenë Ramazan i mirë”/ Deklarata “e padëgjuar” e Luizit do t’ju habisë: Shife shenjën si duket…

Teksa për besimtarët mysliman është mbyllur një muaj i rëndësishëm, siç është ai i Ramazanit duket se kjo gjë nuk ka kaluar pa u përmendur edhe brenda shtëpisë më të njohur në Shqipëri.

Luizi teksa ka qenë në oborrin e shtëpisë një nga këto mbrëmje, ka treguar se ka qeë Ramazan i mirë dhe kjo, sipas tij, shihet nga ylli dhe hëna të cilat ishin së bashku.

“Shife shenjën që ka qenë Ramazan i mirë. Shife si duket, është ylli me hënën bashkë”- tha Luizi.

Ndërkohë që kujtojmë se brenda shtëpisë kanë agjeruar Efi dhe Nita./Gazeta Shqip

Advertisements