Mos e humbisni! Batuta e Jorit do ju shkrijë së qeshuri: Shpresoj që prindërit më kanë prodhuar…

Banorët e shtëpisë së “Big Brother VIP” kanë pasur më herët mundësinë që të bënin tatuazh. Një ndër personat që ka bërë një të tillë është edhe Jori Delli, e cila së fundmi është shprehur se ka bërë një gabim.

Teksa po bisedonte me Luiz Ejllin dhe Qetsor Ferrunajn, ajo tha se nuk duhej të shkruante “Made in Albania” por diçka tjetër.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Edhe Jori bëri atë ‘Made in Albania’

Jori: Kam bërë një gabim

Luizi: Pse?

Jori: ‘Made in Albania’, unë kam lindur në Itali. O prindërit e mi më kanë ‘concepito’ në Shqipëri o tatuazhi im nuk ka…

Qetsori: Po ti je shqiptare moj

Jori: Po ‘Albanian blood” ta kisha bërë, jo ‘made in’, është kur është prodhuar. Unë shqesoj që më kanë prodhuar në Shqipëri dhe kam ikur në Itali, atëherë i bie saktë./Gazeta Shqip

Advertisements