Për kë e ka fjalën? Luizi këshillon Nitën: E ke me një këmbë në gropë

Mbrëmjen e djeshme, Luizi i ka thënë Nitës se në këto momente ajo mund të ‘godasë’ Dean.

Gjatë mbrëmjes së djeshme, Luiz Ejlli i ka thënë Nita Latifit se në këto momente, ajo mund të ‘godasë’ Dea Mishelin.

Këngëtari është shprehur se Dea nuk ka bërë asgjë për të qenë në finale dhe krenohet thjesht me faktin që ka talent në art, duke ndërtuar një skulpturë dhe disa piktura.

Luizi shtoi se skulptura ishte vërtet diçka e bukur, por nuk ka lidhje me lojën e Big Brother, ndaj ajo nuk e meriton finalen./Gazeta Shqip

Advertisements