“Ishte velinë me mua dhe Saimirin”/ Gent Zeneli flet për fillimet e Kiara Titos në TV: Sapo ishte kthyer nga Italia

Kiara Tito ishte një nga banoret më të përfolur të këtij edicioni të “Big Brother VIP”.

I ftuar në emisionin “Më lër të flas”, mbrëmjen e djeshme ishte Gent Zenelaj, i cili ka folur për fillimet e Kiarës në televizion si velinë në një emision ku Genti moderonte.

Ai ka thënë se Kiara sapo ishte kthyer nga Italia në atë kohë, ndërsa shtoi se ai ka respekt për të dhe punën e saj.“Duke shfrytëzuar audiencën tuaj, Kiara ka qenë një bashkëpunëtore e jona në emision, sa ishte kthyer nga Italia në atë kohë, një vajzë si shumë të tjera që kanë punuar me mua dhe me Saiamirin. Unë kam shumë respekt për të.”- tha ai./Gazeta Shqip

Advertisements