FOTO/ Kjo nuk pritej! Kiara bën veprimin e papritur ndaj Kejvinës

Para pak ditësh Kiara krijoi një llogari tjetër Instagrami në emër të Luizit, pasi ajo që u hap e menaxhua nga mikesha e tij u mbyll pas diskutimeve e zërave për përplasje me Top Channel.

 

Mirëpo, duke qenë se Kiara fshihet pas kësaj llogarie n aka tërhequr vëmendjen një detaji: Ajo i ka bërë follow Kejvinës.

Modelja nuk ka qenë mbështetës e Kiarës. Përkundrazi, ajo e ka kritikuar ashpër në mediat sociale. Pak javë më parë Kejvina u shpreh se Kiara nuk e do Luizin dhe se po bën lojë.

Ajo e ka konsideruar Kiarën si banoren më fallco teksa ironizoi rikthimin e saj në BBVA, duke u shprehur se “lëpihet për tu dukur bukur në publik”.FOTO/ Kjo nuk pritej! Kiara bën veprimin e papritur ndaj Kejvinës

Nga ana tjetër, ka treguar mbështetje ndaj Luizit, për të cilin ka thënë se do e ketë si vëlla dhe do gëzojë raporte të mira kur të dalë./Gazeta Shqip

Advertisements