“Do të vdes në krevat duke bërë seks”/ Mos ndoshta Luizi sapo zbuloi ‘ëndërrat më të errëta’ të Kristit?

Gjatë një loje që është zhvilluar mbrëmjen e mbrëmëshme në shtëpi, banorët janë pyetur se si do të donin të vdisnin.

Teksa Dea ka treguar se dëshironte të vdiste e rrethuar nga njerëzit e saj të dashur e kompletuar nga jeta, Efi ka rrëfyer se donte të vdiste në gjum, ndërkohë që nuk kanë munguar dhe batutat e Luizit.

Ai ka ndërhyrë gjatë kohës që Kristi ishte duke iu përgjigjur pyetjes, duke thënë se dëshironte të vdiste në krevat duke bërë seks.

Kjo gjë ka shkarkuar të qeshura mes 4 finalistëve.

Pjesë nga biseda:

Dea: Unë do doja të vdisja e plakur e rrethuar me njerëzit që unë doja. Ose të vdisja në një aventurë, që po e shijoja shumë

Efi: Unë dua të vdes thjesht në gjum pa ndjerë dhimbje

Kristi: Unë se e para si ty Dea që kam kompletuar disa gjëra…

Luizi: Ose në krevat duke bërë seks…

Kristi: Kjo ishte për humor./Gazeta Shqip

Advertisements