“Shoferi nuk po i kushtonte vëmendje…”/ Ylli i pornografisë zbulon si shkaktoi një aksident pasi po bënte seks…


Ylli legjendar i pornografisë, Angela White, ka zbuluar se dikur ka bërë një aksident me makinë sepse po bënte seks oral. Këtë moment të frikshëm ajo e ka kujtuar në podcast-in “Inside OnlyFans”.Angela ka treguar se makina ka qenë duket ecur me shpejtësi të ulët sepse kishte trafik të ngarkuar.

“Shoferi nuk po i kushtonte vëmendje...”/ Ylli i

“Shoferi thjesht nuk po i kushtonte vëmendje për shkak të asaj që po ndodhte poshtë belit të tij, e pa dashje u përplas me makinën përpara”, tha White teksa po bisedonte me CJ Sparxx dhe Kayla Lauren.“Shoferi nuk po i kushtonte vëmendje...”/ Ylli i

Ylli i pornografisë shtoi se ka qenë mjaft e kujdesshme që njerëzit aty pranë të mos e kuptonin se çfarë po ndodhte. Madje me shaka vazhdoi: “Jam eksperte e seksit oral”.

Angela tha se bën seks vetëm në makina teksa ato nuk janë duke ecur.

Nga ana tjetër, Kayla dhe CJ u hodhën për të sqaruar se ata nuk e mbështesin idenë e përpjekjes për të bërë seks ndërsa automjeti është në lëvizje./Gazeta Shqip

Advertisements