Sa ka ndikuar divorci i prindërve tek jeta e saj? Jennifer Aniston zbulon gjithçka..

Aktorja e njohur Jennifer Aniston është rrëfyer së fundmi për jetën e saj personale dhe ka shpjeguar se sa shumë është ndikuar shumë nga divorci i prindërve të saj. Duke folur për revistën WSJ, Aniston është shprehur se duke parë marrëdhënien e vështirë të prindërve kur ishte fëmijë, ka ndikuar që të mos e priste kurrë me padurim të krijonte një familje të saj.

Të shikoja marrëdhënien e familjes sime nuk më bëri të thoja ‘oh, mezi pres ta bëj edhe këtë. Për mua, marrëdhëniet kanë qenë gjithmonë pak të vështira. Isha vërtet e vetmuar’.

Prindërit e saj u divorcuan kur ajo ishte vetëm 9 vjeçe. Ylli hollivudian tha se:

Nuk më pëlqeu ideja për të sakrifikuar atë që isha apo atë që duhej të bëhesha. Është shumë më e lehtë të jesh e vetëm.

Madje 54-vjeçarja theksoi se është sfidë për të që të arrijë të ndërtojë një lidhje.

Duke parë të rriturit që tregoheshin të pasjellshëm me njëri-tjetrin dhe duke parë disa sjellje të çuditshme, mendoja: “Nuk dua ta bëj këtë, nuk dua të jem ashtu”./Gazeta Shqip

Advertisements