Me të pasmet në sfond, “gangsterja” e Elbasanit “tërbon” fansat me pozat seksi (FOTO)

SHKARKO FALAS PERPUTHEN MEDIA
Perputhen.net
Me të pasmet në sfond, “gangsterja” e Elbasanit
Trejsi Sejdini është një nga modelet shqiptare më të komentuara në showbiz-in shqiptar. Ajo është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku herë pas here ndan me ndjekësit imazhe shumë “hot”.

Me të pasmet në sfond, “gangsterja” e Elbasanit
Ish-missi, e cila njihet ndryshe edhe si “gangsterja” e Elbasanit, ka publikuar së fundmi disa poza ku shfaqet me një palë bikini që i tregojnë më shumë seç duhet. Si gjithmonë ajo duket shumë seksi dhe provokuese.
Me të pasmet në sfond, “gangsterja” e Elbasanit
E sigurisht që pëlqimet dhe komentet në pozat në fjalë kanë vërshuar menjëherë. Ndjekësit e shumtë i shkruajnë se është “shumë hot dhe flakë”.Me të pasmet në sfond, “gangsterja” e Elbasanit
Me të pasmet në sfond, “gangsterja” e Elbasanit
Me të pasmet në sfond, “gangsterja” e Elbasanit
Me të pasmet në sfond, “gangsterja” e Elbasanit
/Gazeta Shqip

Advertisements

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *