fbpx

Ishte “live” në “Instagram”, modeles i del gjoksi jashtë teksa… (FOTO)

SHKARKO FALAS PERPUTHEN MEDIA
Perputhen.net
Ishte “live” në “Instagram”, modeles i del gjoksiStilistja e televizionit, e cila shfaqet rregullisht në ITV’s This Morning, doli “topless” para kamerave. Trinny-s Woodall ishte duke provuar disa rroba të reja gjatë një “Live” në “Instagram”, kur reçipetat e saj u ngritën lart dhe i doli gjoksi.
57-vjeçarja, e cila u bë e famshme në programin “What Not To Wear”, u trondit kur pa se ndjekësit e shumtë i panë gjoksin.
“Çfarë reçipetash të mrekullueshme”, tha Trriny, e cila më pas u largua për t’u veshur. Por pavarësisht kësaj, ajo nuk ngurroi që transmetimin e drejtpërdrejtë ta ruante në faqen e saj në “Instagram”.

Duket se Trinny nuk u shqetësua edhe aq shumë që u tregoi mbi 300 mijë fansave gjoksin e saj.

Ishte “live” në “Instagram”, modeles i del gjoksi
/Gazeta Shqip

 

Advertisements